Cum să te pregătești pentru Black Friday-ul de Vară 2024

Showroom F64 – Bulevardul Unirii numărul 64

Urmează acești pași pentru a profita de Black Friday-ul de vară la maximum

1. Fă-ți cont pe site-ul F64, în cazul în care nu ai deja

Crearea unui cont pe site-ul nostru te va pregăti în avans pentru a beneficia de un proces de cumpărare mai rapid și eficient în timpul Black Friday-ul de vară. Îți recomandăm să îți creezi un cont înainte de începerea evenimentului pentru a nu îți irosi timpul completând datele personale, de livrare sau de facturare.

2. Adaugă-ți produsele favorite în wishilist, stocurile sunt limitate

Tic-tac, timpul trece, alege-ți produsele favorite!

Rezervă-ți puțin timpul pentru a face o revizuire wishlist-ului tău și asigură-te că păstrezi produsele pe care le dorești cu adevărat de Black Friday-ul de vară, această metodă te va ajuta în procesul de plasare al comenzii, făcându-l mai ușor și mai eficient. 

3. Abonează-te la newsletter pentru a fi primul care află despre toate ofertele

Dacă Black Friday-ul de vară îți bate la ușă, îi răspunzi? Dacă da, atunci abonează-te la newsletter-ul F64.

Ofertele și reducerile din Black Friday-ul de vară vin direct în căsuța de e-mail în momentul în care sunt lansate, de ce să nu fii printre primii care află de ele?

Prin înregistrarea la newsletter-ul F64, te vei asigura de faptul că vei primi notificări și actualizări despre toate noutățile și promoțiile speciale de Black Friday, chiar în această vară. Totodată, beneficiile înregistrării nu se limitează doar la Black Friday-ul de vară ci se extind și la alte promoții pe tot parcursul anului, astfel că vei fi mereu la curent cu evenimentele speciale, lansările de produse, promoțiile organizate de noi și multe multe alte oportunități de care poți beneficia.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Noi te ajutăm să iei cele mai bune decizii

Ne gândim mereu la comunitatea F64 și vrem să îți oferim siguranța că decizia pe care o alegi este una foarte bună pentru necesitățile tale.Cum facem asta? Prin intermediul articolelor de blog, platformelor de socializare și a canalului de Youtube, îți punem la dispoziție conținut educativ și în vogă pentru a fi la curent cu cele mai noi echipamente și accesorii foto-video. 

Blogul F64

Pe blogul F64 vei găsi de fiecare dată cele mai recente noutăți din industria foto-video, precum lansarea celor mai noi echipamente și anunțarea celor mai noi evenimente din comunitatea noastră. În același timp, poți găsi fooaaaarte mult conținut educativ indiferent de tipul de fotografie pe care îl faci: de portret, de stradă, de peisaj, macro și lista poate continua. Iată câteva articole populare pe care le poți găsi pe blogul nostru:

Ce cameră să alegi în 2024 dacă ești începător

Ești nou în fotografie? Îți prezentăm ghidul complet în alegerea camerei potrivite în funcție de necesitățile pe care le ai

Impactul pe care distanța focală o are asupra portretelor

Gabriel Barna ne explică în acest articol cum crearea unui portret de calitate necesită folosirea unei distanțe focale potrivite

3 Sfaturi esențiale pentru poze mai reușite cu drona

Folosirea celor mai importate tehnici în ceea ce privește fotografia aeriană reprezintă o modalitate unică de a captura imagini de calitate

10 Accesorii pe care să le iei cu tine în vacanță

Asigură-te că ai accesoriile foto potrivite în vacanța ta deoarece experiențele petrecute călătorind reprezintă momente de neuitat.

Platformele de socializare

Suntem prezenți pe Facebook, Instagram și Tiktok, iar cele trei platforme ne oferă uneltele necesare pentru a interacționa cu membrii comunității noastre. Organizăm constant Fotografia serii și Fotograful zilei pentru a pune în evidență lucrările membrilor comunității și de asemenea publicăm constant material educativ prin intermediul videoclipurilor de tip reels.  Iată câteva postări populare pe care le poți găsi pe platformele noastre de socializare:

Canalul de Youtube

Fotografii și videografii cu experiență știu foarte bine că Youtube este mina de aur a materialului educativ, iar noi asta oferim. Pe canalul nostru de Youtube vei găsi în mod constant sfaturi și review-uri realizate de experți în domeniu. 

Dacă nu ai apucat să te abonezi până acum, cu siguranță te vei bucura să o faci pentru că vei acumula foarte multă informație benefică ce te va ajuta fie că dorești să menții fotografia și videografia la nivel de hobby sau țintești către o carieră în domeniu.

Întrebări frecvente pe care le primim de Black Friday

Care este programul magazinului?

În perioada 13-17 iunie, magazinul F64 de pe Bulevardul Unirii nr.64 va avea următorul program:

Joi 13 iunie: de la ora 09:00 și până la 21:00

Vineri 14 iunie: de la ora 09:00 și până la 21:00

Sâmbătă 15 iunie: de la ora 09:00 și până la 19:00

Duminica 16 iunieÎnchis, dar te așteptăm în online pe F64.ro

Luni 17 iunie: de la ora 09:00 și până la 21:00

Pot cumpăra și în rate?

Absolut! Vrei să îți cumperi un produs aflat în oferta de Black Friday în acest an și nu ai toți banii acum? Poți cumpăra în rate, ai până la 60 rate fără dobândă!

Accesează ofertele de rate F64!

Tu pe cei ai pus ochii de Black Friday-ul de vară din 2024, la F64? Scrie-ne în comentarii!

Alți fotografi au mai citit și:

Lasă un comentariu

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

4 obiective SONY de buget

Descoperă alături de Cristi Kerekes nu mai puțin de 4 obiective Sony de buget, cu care poți trece la un nivel superior dacă încă folosești obiectivul kit. De la wide, la macro și zoom, suntem convinși că vei alege ce ți se potrivește!

7 accesorii ce nu trebuie să îți lipsească în această primăvară

În lumea fotografilor accesoriile sunt nelipsite din trusa foto, pentru a evita situații neplăcute și pentru a fi sigur ca vei fi pregătit oricând, oriunde și în orice condiții pentru a fotografia. Descoperă accesoriile ce nu trebuie să îți lipsească în această primăvară, menite să te ajute să sa surprinzi momente cât mai frumoase

Fotografia de primăvară
5 sfaturi și exemple

Pentru un fotograf, primăvara este anotimpul ideal pentru fotografia de peisaj sau de stradă. Lumina este contrastantă, umbrele sunt încă reci, dar soarele este cald și arzător. Află câteva sfaturi care să te pregătească pentru fotografii de primăvară wow!

Expunerea lungă în 11 pași, de la peisaj la fine-art

Află din acest articol cum să te bucuri de tot ceea ce are de oferit expunerea lungă, plus mici ajutoare când vine vorba de accesorii, filtre, compoziție, metodă de abordare și altele!

Pregătește-te pentru un
Paște fotogenic

Săptămâna aceasta mulți dintre noi încep unul dintre cele mai importante maratoane de gătit al anului pentru masa de Paște. Venim în ajutorul tău, să îți spunem cum să faci fotografii memorabile cu mâncarea de Paște.