Panasonic anunță lansarea aplicației Lumix Webcam Software (Beta) pentru Windows și Mac
F64
- 3minutes read
Panasonic a lansat LUMIX Webcam Software (Beta) pentru Windows și Mac, o aplicație completă care face posibilă utilizarea unei camere compatibile LUMIX ca și cameră web pentru streaming sau videoconferințe. Este extrem de facilă conectarea camerei prin USB, la o rezoluție de ieșire optimă (1280×960 sau 1280×720) dictată de aplicația utilizată pentru streaming sau videoconferințe. Nu este necesar niciun alt dispozitiv.

“LUMIX Webcam Software (Beta)” este oferit ca o versiune preliminară care este încă în dezvoltare. Vă rugăm să rețineți că această aplicație nu este eligibilă pentru garanție sau suport.
Pagina de descărcare a LUMIX Webcam Software (Beta):https://www.panasonic.com/global/consumer/lumix/lumix_webcam_software.html.